WEDSTRIJD
22.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Aneta Laboutkova | Julia Przybylska | 6-4, 6-2 | Nuernberg | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
15.02.96, 28 Jaar
15.02.96, 28 Jaar
Aneta Laboutkova vs. Julia Przybylska - onderlinge wedstrijden
22.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Aneta Laboutkova | Julia Przybylska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Nuernberg | Clay |
Aneta Laboutkova form & Julia Przybylska form
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |
Julia Przybylska - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
08.08.17 1e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Slovenska Lupca - Clay | ||||
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - scratch | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puszczykowo - Hard | ||||
08.06.16 2e ronde | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.16 1e ronde | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.16 Kwalif. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczawno Zdroj - Clay | ||||
30.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
24.05.16 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.16 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
29.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - Clay | ||||
25.08.14 Kwalif. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Duino Aurisina - Clay | ||||
18.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |