Aneta Laboutkova vs. Martina Pradova 22.06.2020

Aneta Laboutkova vs. Martina Pradova 22.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

22.06.201e rondeAneta Laboutkova Martina Pradova 6-1, 6-2 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-2

Aneta Laboutkova
Czech Republic
10.05.00, 20 Jaar




733
32
19352 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
27.01.91, 29 Jaar




892
13
27613 $
Martina Pradova
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Aneta Laboutkova vs. Martina Pradova - onderlinge wedstrijden

22.06.201e rondeAneta LaboutkovaMartina Pradova6-1, 6-2 wedstrijd detail All Lower Clay

Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
02.07.20
1e ronde
vs. Darja Vidmanova7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Martina Pradova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
France W15+H Amiens - Clay
09.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Giulia Morlet3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Eline Audenaert6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Russia W25 Moscow - I. hard
27.02.20
2e ronde
vs. Vivian Heisen6-73, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.20
1e ronde
vs. Sabina Sharipova6-0, 3-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
25.02.20
Kwalif.
vs. Maria Shusharina7-65, 7-5 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Alija Merdeeva6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W25 Glasgow - I. hard
17.02.20
Kwalif.
vs. Kimberley Zimmermann1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Katarzyna Pitak6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
11.02.20
Kwalif.
vs. Olga Doroshina2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Olga Saez Larra Olga Saez Larra - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Slovakia W25 Trnava - I. hard
04.02.20
Kwalif.
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Latvia W15 Liepaja - I. hard
21.01.20
1e ronde
vs. Iveta Dapkute4-6, 7-66, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
28.11.19
2e ronde
vs. Ange Oby Kajuru0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.11.19
1e ronde
vs. Dominika Salkova3-6, 7-64, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Estonia W15 Parnu - I. hard
06.11.19
1e ronde
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy W15 Ortisei - I. hard
31.10.19
Kwartfinale
vs. Clara Vlasselaer3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
30.10.19
2e ronde
vs. Maria Marfutina6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.10.19
1e ronde
vs. Iva Zelic6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Norway W15 Oslo - I. hard
23.10.19
2e ronde
vs. Kathleen Kanev2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.10.19
1e ronde
vs. Ine Soltveit Stange6-1, 4-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA W15 Lubbock - Hard
18.09.19
1e ronde
vs. Jessica Livianu5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA W15 Lawrence - Hard
13.09.19
Kwartfinale
vs. Anastasia Nefedova1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.09.19
2e ronde
vs. Shahar Biran6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.09.19
1e ronde
vs. Malkia Menguene3-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Olomouc - Clay
07.08.19
1e ronde
vs. Ange Oby Kajuru3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Poland W25 Grodzisk - Clay
30.07.19
Kwalif.
vs. Timea Jaruskova4-6, 6-3, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
29.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ludmila Kareisova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Martina Pradova - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
22.06.20
1e ronde
vs. Aneta Laboutkova1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W25 Cairo - Hard
11.03.20
1e ronde
vs. Valeriya Yushchenko2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W60 Cairo - Hard
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Zaja2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W100 Cairo - Hard
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Zaja4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W15 Stuttgart - I. hard
21.01.20
1e ronde
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.01.20
Kwalif.
vs. Maja Issler6-1, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
19.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Marie Vogt6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Jablonec - Carpet
04.12.19
1e ronde
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.19
Kwalif.
vs. Lucie Petruzelova6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.12.19
1e ronde van de kwal.
vs. Petra Csabi6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Milovice - I. hard
25.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Lucie Havlickova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
20.11.19
1e ronde
vs. Eunhye Lee6-73, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
17.11.19
Finale
vs. Pei-Chi Lee4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
16.11.19
Halve finale
vs. Sandra Samir2-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.11.19
Kwartfinale
vs. Elena-Teodora Cadar6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
14.11.19
2e ronde
vs. Arabella Koller6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Barbora Matusova6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Norway W15 Oslo - I. hard
23.10.19
2e ronde
vs. Malene Helgo5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.19
1e ronde
vs. Liisa Vehvilainen6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.19
Kwartfinale
vs. Valentina Ryser4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.10.19
2e ronde
vs. Aleksandra Pitak6-2, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.10.19
1e ronde
vs. Theiviya Selvarajoo6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
03.10.19
2e ronde
vs. Taylor Cataldi4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
02.10.19
1e ronde
vs. Nadia Echeverria Alam3-6, 7-66, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W25 Brno - Clay
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Nicole Gadient4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic W25 Frydek - Clay
09.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Denisa Hindova6-4, 0-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
08.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Darya Lavrichenko6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W15 Olomouc - Clay
06.08.19
Kwalif.
vs. Anastasia Mironova2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Lucie Ivanova6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic W60 Prague - Clay
23.07.19
1e ronde
vs. Raluca Georgiana Serban4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
<