WEDSTRIJD
05.02.20 | Anett Kontaveit | Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 6-0 | Fed Cup | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anett Kontaveit vs. Despina Papamichail - onderlinge wedstrijden
05.02.20 | Anett Kontaveit | Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Fed Cup | I. hard |
Anett Kontaveit form & Despina Papamichail form
Anett Kontaveit - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Karolina Muchova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.23 2e ronde | vs. Shelby Rogers | 6-4, 3-6, 1-4, - Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde | vs. Shuai Zhang | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Magda Linette | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 0-1, - Anett Kontaveit - scratch | wedstrijd detail | |
Tallinn - I. hard | ||||
02.10.22 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 Halve finale | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Ysaline Bonaventure | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Serena Williams | 6-74, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
18.08.22 3e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
29.07.22 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.22 Finale | vs. Bernarda Pera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.22 Halve finale | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.22 Kwartfinale | vs. Andrea Petkovic | 6-0, 2-0, Andrea Petkovic - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.22 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Despina Papamichail - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |