WEDSTRIJD
14.05.19 | Kwalif. | Anfisa Danilchenko | Elpida Malamou | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
30.08.01, 22 Jaar
30.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
30.03.95, 29 Jaar
30.03.95, 29 Jaar
Anfisa Danilchenko vs. Elpida Malamou - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | Kwalif. | Anfisa Danilchenko | Elpida Malamou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Anfisa Danilchenko form & Elpida Malamou form
Anfisa Danilchenko - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.19 2e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Metepec - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 Kwalif. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Elpida Malamou - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Linda Cagnazzo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ustinoff | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Maria Ines Fonte | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 Kwalif. | vs. Minami Akiyama | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Tanasescu | 7-66, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Natalia Orlova | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Jansen Figueras | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mytilini - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Mandy Wagemaker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kalamata - Hard | ||||
01.10.12 1e ronde | vs. Laura Deigman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |