WEDSTRIJD
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ange Oby Kajuru | Eva Vedder | 6-3, 6-4 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ange Oby Kajuru vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
06.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ange Oby Kajuru | Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Ange Oby Kajuru form & Eva Vedder form
Ange Oby Kajuru - laatste wedstrijden
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |