WEDSTRIJD
29.05.19 | 1e ronde | Ange Oby Kajuru | Julia Stamatova | 6-4, 7-63 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Ange Oby Kajuru | Julia Stamatova | |
1e Service % | 57/86 (66%) | 48/76 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/57 (49%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/29 (59%) | 10/28 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/76 (53%) | 41/86 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/162 (52%) | 77/162 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ange Oby Kajuru | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ange Oby Kajuru | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ange Oby Kajuru | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ange Oby Kajuru | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ange Oby Kajuru | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Julia Stamatova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ange Oby Kajuru vs. Julia Stamatova - onderlinge wedstrijden
29.05.19 | 1e ronde | Ange Oby Kajuru | Julia Stamatova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ange Oby Kajuru form & Julia Stamatova form
Ange Oby Kajuru - laatste wedstrijden
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |