WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Ange Oby Kajuru | Martina Fricova | 6-2, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Ange Oby Kajuru | Martina Fricova | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 28/43 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/43 (60%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Martina Fricova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ange Oby Kajuru | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Martina Fricova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Martina Fricova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Martina Fricova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ange Oby Kajuru | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martina Fricova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Martina Fricova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Martina Fricova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
14.12.98, 25 Jaar
14.12.98, 25 Jaar
Ange Oby Kajuru vs. Martina Fricova - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Ange Oby Kajuru | Martina Fricova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Ange Oby Kajuru form & Martina Fricova form
Ange Oby Kajuru - laatste wedstrijden
W15 Sapporo - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
07.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Martina Fricova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daniels Sierra | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Ivana Topcic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melilla - Clay | ||||
24.09.18 1e ronde | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.18 Kwalif. | vs. Tania Pereira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
10.10.17 1e ronde | vs. Katharina Hering | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
06.10.17 1e ronde | vs. Satsuki Takamura | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 0-1, - Martina Fricova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Zagorac | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorie Wojcikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuznetsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Gaida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Telde - Clay | ||||
04.10.16 1e ronde | vs. Judith Van Kessel | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melilla - Clay | ||||
28.09.16 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 1e ronde | vs. Leonor Meliveo Saragusti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Trieste - Clay | ||||
29.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Spataro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |