WEDSTRIJD
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Angela Fita Boluda | Carmen Juan Bru | 6-0, 6-1 | W15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
09.05.05, 18 Jaar
09.05.05, 18 Jaar
Angela Fita Boluda vs. Carmen Juan Bru - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Angela Fita Boluda | Carmen Juan Bru | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Platja | Clay |
Angela Fita Boluda form & Carmen Juan Bru form
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |
Carmen Juan Bru - laatste wedstrijden
W25 Yecla - Hard | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Jana Kareisova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
30.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Giannini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 Kwalif. | vs. Naia Mercadier | 7-64, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Nina Ugrelidze | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Krinitsina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mar Pi Vilanova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |