WEDSTRIJD
06.08.18 | 1e ronde | Angela Fita Boluda | Irene Lavino | 6-1, 6-1 | Sezze | Clay |
STATISTIEKEN
Angela Fita Boluda | Irene Lavino | |
1e Service % | 27/48 (56%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 10/26 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/40 (65%) | 19/48 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dubbele fouten | 9 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Irene Lavino | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angela Fita Boluda vs. Irene Lavino - onderlinge wedstrijden
06.08.18 | 1e ronde | Angela Fita Boluda | Irene Lavino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Sezze | Clay |
Angela Fita Boluda form & Irene Lavino form
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |
Irene Lavino - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |