WEDSTRIJD
30.10.20 | Kwartfinale | Angela Fita Boluda | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-76, 6-4, 7-63 | W15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Angela Fita Boluda | Ivonne Cavalle-Reimers | |
1e Service % | 88/116 (76%) | 93/128 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 60/88 (68%) | 59/93 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/128 (41%) | 40/116 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 129/244 (53%) | 115/244 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angela Fita Boluda vs. Ivonne Cavalle-Reimers - onderlinge wedstrijden
03.02.22 | 2e ronde | Ivonne Cavalle-Reimers | Angela Fita Boluda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Manacor | Hard |
17.11.20 | Kwalif. | Ivonne Cavalle-Reimers | Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Las | Clay |
30.10.20 | Kwartfinale | Angela Fita Boluda | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-76, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Platja | Clay |
07.02.20 | Kwartfinale | Ivonne Cavalle-Reimers | Angela Fita Boluda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Palmanova | Clay |
Angela Fita Boluda form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Angela Fita Boluda - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.01.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail |