WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Angeles Moreno Barranquero | Demi Tran | 6-3, 1-6, 10-7 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angeles Moreno Barranquero vs. Demi Tran - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Angeles Moreno Barranquero | Demi Tran | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Angeles Moreno Barranquero form & Demi Tran form
Angeles Moreno Barranquero - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Valencia - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Demi Tran - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |