WEDSTRIJD
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Angeles Moreno Barranquero | Susan Doldan | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Paraguay
29.01.01, 23 Jaar
10779 $
29.01.01, 23 Jaar
10779 $
Angeles Moreno Barranquero vs. Susan Doldan - onderlinge wedstrijden
11.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Angeles Moreno Barranquero | Susan Doldan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Angeles Moreno Barranquero form & Susan Doldan form
Angeles Moreno Barranquero - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 Kwalif. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Valencia - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Las - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 Kwartfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Susan Doldan - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Belencava Belencava | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Maria Bovio | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Carola Celina Sosa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Selene Siburu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Francesca Mattioli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milagros Cristobal | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Rosario - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michela Castro Zunino | 6-4, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Xavier Laydner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Alessandra Caceres | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Turra Karam | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eldorado - Clay | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eldorado - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luna Maria Cinalli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rio - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marina Bulbarella | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Nadine Keller | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Marina Bulbarella | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.22 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.04.22 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
08.02.22 Kwalif. | vs. Lourdes Ayala | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Merlina Sarno | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |