WEDSTRIJD
04.07.18 | 1e ronde | Angelica Moratelli | Anastasiya Komardina | 6-3, 1-0, - scratch | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Angelica Moratelli | Anastasiya Komardina | |
1e Service % | 21/28 (75%) | 25/36 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/21 (76%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/7 (29%) | 3/11 (27%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/36 (53%) | 10/28 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 37/64 (58%) | 27/64 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelica Moratelli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Angelica Moratelli | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angelica Moratelli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
Angelica Moratelli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Moratelli vs. Anastasiya Komardina - onderlinge wedstrijden
13.01.19 | Finale | Anastasiya Komardina | Angelica Moratelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
04.07.18 | 1e ronde | Angelica Moratelli | Anastasiya Komardina | 6-3, 1-0, Anastasiya Komardina - scratch | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
24.09.12 | Kwartfinale | Angelica Moratelli | Anastasiya Komardina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
Angelica Moratelli form & Anastasiya Komardina form
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |
Anastasiya Komardina - laatste wedstrijden
W25 Sozopol - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
08.09.20 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oeiras - Clay | ||||
21.08.20 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.08.20 2e ronde | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |