WEDSTRIJD
02.09.20 | 1e ronde | Angelica Moratelli | Julia Payola | 6-0, 6-1 | W25 Montemor | Hard |
STATISTIEKEN
Angelica Moratelli | Julia Payola | |
1e Service % | 21/44 (48%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/21 (86%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 3/15 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/33 (73%) | 17/44 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/77 (66%) | 26/77 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelica Moratelli | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Angelica Moratelli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Moratelli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelica Moratelli | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelica Moratelli vs. Julia Payola - onderlinge wedstrijden
02.09.20 | 1e ronde | Angelica Moratelli | Julia Payola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Montemor | Hard |
Angelica Moratelli form & Julia Payola form
Angelica Moratelli - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwalif. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 Kwalif. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail |
Julia Payola - laatste wedstrijden
W80+H Les - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cherbourg - I. hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.20 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Montemor - Hard | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |