WEDSTRIJD
28.08.19 | 1e ronde | Angelica Raggi | Anna Popescu | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Angelica Raggi | Anna Popescu | |
1e Service % | 16/40 (40%) | 40/56 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/16 (88%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/56 (54%) | 14/40 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelica Raggi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelica Raggi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelica Raggi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anna Popescu | |
0-0 | ||
Angelica Raggi | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Angelica Raggi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-0 | Anna Popescu | |
0-0 | ||
Angelica Raggi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, A-40 | ||
4-0 | Anna Popescu | |
0-0 | ||
Angelica Raggi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Angelica Raggi | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
09.07.97, 26 Jaar
15970 $
09.07.97, 26 Jaar
15970 $
Angelica Raggi vs. Anna Popescu - onderlinge wedstrijden
28.08.19 | 1e ronde | Angelica Raggi | Anna Popescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Angelica Raggi form & Anna Popescu form
Angelica Raggi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Marie Benoit | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Popescu - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.06.21 Kwalif. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |