WEDSTRIJD
14.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Gabueva | Mei Xu Wu | 4-6, 6-3, 6-2 | Suzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Angelina Gabueva | Mei Xu Wu | |
1e Service % | 53/88 (60%) | 64/84 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/53 (60%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/35 (57%) | 13/20 (65%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/84 (46%) | 36/88 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/172 (53%) | 81/172 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Gabueva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 1-1 | |
Angelina Gabueva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Mei Xu Wu | |
Angelina Gabueva | 3-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 3-5 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Angelina Gabueva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Gabueva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Mei Xu Wu | |
4-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelina Gabueva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Angelina Gabueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Angelina Gabueva | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Angelina Gabueva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Gabueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelina Gabueva vs. Mei Xu Wu - onderlinge wedstrijden
14.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Gabueva | Mei Xu Wu | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
Angelina Gabueva form & Mei Xu Wu form
Angelina Gabueva - laatste wedstrijden
Strasbourg - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 Kwalif. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.22 Halve finale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.22 Kwartfinale | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
23.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
11.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Mei Xu Wu - laatste wedstrijden
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 4-6, 1-2, - Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Niehua Tian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Amarni Banks | 2-6, 0-3, - Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Svetlana Samardzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhenghua Xiao | 2-3, - Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.23 Finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.23 Halve finale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.23 Kwartfinale | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ziyue Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |