WEDSTRIJD
14.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Wirges | Magdalena Zajda | 6-3, 6-0 | Leipzig | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
16.05.99, 24 Jaar
16.05.99, 24 Jaar
Angelina Wirges vs. Magdalena Zajda - onderlinge wedstrijden
14.08.17 | 1e ronde van de kwal. | Angelina Wirges | Magdalena Zajda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Leipzig | Clay |
Angelina Wirges form & Magdalena Zajda form
Angelina Wirges - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Magdalena Zajda - laatste wedstrijden
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brno - Clay | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Mandelikova | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Schio - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
16.07.18 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.18 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Maria Kerdikova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Clay | ||||
27.06.18 1e ronde | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Petra Csabi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Szmit | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cechakova | 3-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Nina Stankovska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.18 Kwalif. | vs. Radka Buzkova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jovana Trickovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.12.17 Kwalif. | vs. Tereza Jankovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zawada - Carpet | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Schneider | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Slobodian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |