WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Angelina Zhuravleva | Vitalia Stamat | 7-5, 7-65 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Angelina Zhuravleva | Vitalia Stamat | |
1e Service % | 48/86 (56%) | 46/83 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/48 (63%) | 26/46 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/38 (45%) | 16/37 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/83 (49%) | 39/86 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Angelina Zhuravleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Zhuravleva | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Vitalia Stamat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelina Zhuravleva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Vitalia Stamat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelina Zhuravleva | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Angelina Zhuravleva vs. Vitalia Stamat - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Angelina Zhuravleva | Vitalia Stamat | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Angelina Zhuravleva form & Vitalia Stamat form
Angelina Zhuravleva - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
25.10.19 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Vitalia Stamat - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.19 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |