WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Anhelina Kalinina | Asia Muhammad | 6-3, 1-6, 7-5 | W100 Charleston | Clay |
STATISTIEKEN
Anhelina Kalinina | Asia Muhammad | |
1e Service % | 57/97 (59%) | 52/87 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/57 (56%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/40 (50%) | 15/35 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/87 (46%) | 45/97 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/184 (50%) | 92/184 (50%) |
Dubbele fouten | 10 | 5 |
Aces | 0 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anhelina Kalinina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhelina Kalinina | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anhelina Kalinina vs. Asia Muhammad - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Anhelina Kalinina | Asia Muhammad | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W100 Charleston | Clay |
15.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Anhelina Kalinina | Asia Muhammad | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
14.04.14 | 1e ronde van de kwal. | Anhelina Kalinina | Asia Muhammad | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Dothan | Clay |
Anhelina Kalinina form & Asia Muhammad form
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Asia Muhammad - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - scratch | wedstrijd detail | |
21.07.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
25.05.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.23 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail |