WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Anhelina Kalinina | Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | W25 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Anhelina Kalinina | Kristyna Hrabalova | |
1e Service % | 28/46 (61%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 13/30 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/50 (62%) | 17/46 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anhelina Kalinina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Kristyna Hrabalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
03.04.96, 28 Jaar
19426 $
Anhelina Kalinina vs. Kristyna Hrabalova - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Anhelina Kalinina | Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Prerov | Clay |
Anhelina Kalinina form & Kristyna Hrabalova form
Anhelina Kalinina - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
05.10.23 3e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Kristyna Hrabalova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
10.08.21 Kwalif. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
23.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |