WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Ania Hertel | Lucrezia Stefanini | 2-6, 6-4, 10-4 | W60 Warsaw | Clay |
STATISTIEKEN
Ania Hertel | Lucrezia Stefanini | |
1e Service % | 36/63 (57%) | 38/58 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 11/20 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/58 (43%) | 27/63 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/121 (50%) | 60/121 (50%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ania Hertel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
Ania Hertel | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ania Hertel | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Lucrezia Stefanini | |
Ania Hertel | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-5 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-6 |
2 | ||
Ania Hertel | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Lucrezia Stefanini | |
Ania Hertel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
Ania Hertel | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Lucrezia Stefanini | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ania Hertel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
Ania Hertel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-4 | Lucrezia Stefanini | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Ania Hertel | 0-0 | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-0, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 8-4, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ania Hertel vs. Lucrezia Stefanini - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Ania Hertel | Lucrezia Stefanini | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | W60 Warsaw | Clay |
Ania Hertel form & Lucrezia Stefanini form
Ania Hertel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lucrezia Stefanini - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail |