WEDSTRIJD
03.12.19 | 1e ronde | Ania Hertel | Mariia Tkacheva | 6-0, - scratch | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ania Hertel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mariia Tkacheva | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Ania Hertel | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ania Hertel vs. Mariia Tkacheva - onderlinge wedstrijden
03.12.19 | 1e ronde | Ania Hertel | Mariia Tkacheva | 6-0, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ania Hertel form & Mariia Tkacheva form
Ania Hertel - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Isabel Skoog | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Rajecki | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Madeleine Jessup | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Angella Okutoyi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mariia Tkacheva - laatste wedstrijden
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |