WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Emily Welker | 6-3, 4-6, 10-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anja Wildgruber vs. Emily Welker - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Emily Welker | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Anja Wildgruber form & Emily Welker form
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |
Emily Welker - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail |