WEDSTRIJD
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Sonja Krtenova | 7-5, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
21.07.98, 25 Jaar
21.07.98, 25 Jaar
Anja Wildgruber vs. Sonja Krtenova - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Sonja Krtenova | Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Anja Wildgruber | Sonja Krtenova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Anja Wildgruber form & Sonja Krtenova form
Anja Wildgruber - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - scratch | wedstrijd detail |
Sonja Krtenova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.21 Kwalif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.20 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
31.10.18 2e ronde | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |