WEDSTRIJD
26.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Ankita Raina | Kwan Yau Ng | 6-0, 6-0 | Hua Hin | Hard |
STATISTIEKEN
Ankita Raina | Kwan Yau Ng | |
1e Service % | 27/42 (64%) | 23/44 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/27 (59%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/15 (87%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/44 (68%) | 13/42 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/86 (69%) | 27/86 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ankita Raina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ankita Raina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ankita Raina | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ankita Raina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ankita Raina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Kwan Yau Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ankita Raina | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ankita Raina vs. Kwan Yau Ng - onderlinge wedstrijden
26.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Ankita Raina | Kwan Yau Ng | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
Ankita Raina form & Kwan Yau Ng form
Ankita Raina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - scratch | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 Kwalif. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Kwan Yau Ng - laatste wedstrijden
W25 Chiang - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-72, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Couto | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Florianopolis - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
08.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-62, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
01.01.20 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.19 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
18.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ai Qi Chen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |