WEDSTRIJD
10.04.18 | Kwalif. | Ann Li | Brynn Boren | 6-3, 6-2 | Indian Harbour | Clay |
STATISTIEKEN
Ann Li | Brynn Boren | |
1e Service % | 34/53 (64%) | 23/47 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/34 (79%) | 14/23 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 14/53 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Brynn Boren | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-1 | Brynn Boren | |
Ann Li | 2-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Brynn Boren | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Brynn Boren | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Brynn Boren | |
5-2 | Brynn Boren | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ann Li | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Ann Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Brynn Boren | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Brynn Boren | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ann Li | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Brynn Boren | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ann Li | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ann Li vs. Brynn Boren - onderlinge wedstrijden
10.04.18 | Kwalif. | Ann Li | Brynn Boren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Indian Harbour | Clay |
Ann Li form & Brynn Boren form
Ann Li - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Brynn Boren - laatste wedstrijden
W25 Las - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bosio | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tucson - Hard | ||||
22.11.19 2e ronde | vs. Vladica Babic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.19 1e ronde | vs. Jacqueline Cako | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.19 Kwalif. | vs. Stacey Fung | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Fliegner | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Claremont - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Martins | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-76, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justine Leong | Justine Leong - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanaz Marand | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W25 Denver - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Dominique Schaefer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Biddle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Hayley Carter | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Carson Tanguilig | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Epiphany Turner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bethany - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 3-6, 6-0, 10-0 | wedstrijd detail | |
05.06.19 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Williamsburg - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
25.04.19 2e ronde | vs. Olga Govortsova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-71, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Beck | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde | vs. Emerald Able | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Arcadia - Hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Natasha Subhash | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
13.11.18 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Turudija | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |