WEDSTRIJD
27.04.19 | Halve finale | Ann Li | Elena Gabriela Ruse | 7-5, 6-4 | W25 Osprey | Clay |
STATISTIEKEN
Ann Li | Elena Gabriela Ruse | |
1e Service % | 41/71 (58%) | 39/69 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/69 (52%) | 32/71 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ann Li | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ann Li | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ann Li | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ann Li | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ann Li | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ann Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ann Li | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ann Li | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ann Li vs. Elena Gabriela Ruse - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Ann Li | Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W100 Bonita | Clay |
27.04.19 | Halve finale | Ann Li | Elena Gabriela Ruse | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Osprey | Clay |
Ann Li form & Elena Gabriela Ruse form
Ann Li - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |