WEDSTRIJD
02.08.18 | 2e ronde | Ann Li | Julia Glushko | 7-5, 3-6, 6-4 | Lexington | Hard |
STATISTIEKEN
Ann Li | Julia Glushko | |
1e Service % | 69/97 (71%) | 58/101 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/69 (52%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/28 (43%) | 16/43 (37%) |
Benutte Breakpoints | 8/18 (44%) | 8/13 (62%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/101 (50%) | 49/97 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/198 (49%) | 100/198 (51%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Julia Glushko | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ann Li | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Julia Glushko | |
3-3 | Julia Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-4 | Julia Glushko | |
5-5 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ann Li | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ann Li | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Ann Li | 1-1 | |
1-2 | Julia Glushko | |
0-0, 0-40, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ann Li | 1-3 | |
Ann Li | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ann Li | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ann Li | 3-5 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Julia Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ann Li | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ann Li | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Julia Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ann Li vs. Julia Glushko - onderlinge wedstrijden
02.08.18 | 2e ronde | Ann Li | Julia Glushko | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Lexington | Hard |
Ann Li form & Julia Glushko form
Ann Li - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Julia Glushko - laatste wedstrijden
W60 Meitar - Hard | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Corinna Dentoni | 6-76, 1-2, - Julia Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Concord - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Christina Mchale | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
25.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.06.19 Finale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.19 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.19 Kwalif. | vs. Anna Blinkova | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 3-6, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Mihaela Buzarnescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shenzhen - Hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanning - Hard | ||||
27.10.18 Halve finale | vs. Karman Kaur Thandi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.18 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.18 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |