WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Ann Li | Olga Govortsova | 5-2, - scratch | W25 Pelham | Clay |
STATISTIEKEN
Ann Li | Olga Govortsova | |
1e Service % | 11/16 (69%) | 18/28 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 8/11 (73%) | 8/18 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/5 (40%) | 3/10 (30%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/28 (61%) | 6/16 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 27/44 (61%) | 17/44 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ann Li | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ann Li | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Olga Govortsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ann Li | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Olga Govortsova | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ann Li vs. Olga Govortsova - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Ann Li | Olga Govortsova | 5-2, Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | W25 Pelham | Clay |
06.04.19 | Halve finale | Ann Li | Olga Govortsova | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Jackson | Clay |
Ann Li form & Olga Govortsova form
Ann Li - laatste wedstrijden
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Olga Govortsova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valerie Glozman | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 4-6, 0-1, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diane Parry | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
04.01.22 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, - Olga Govortsova - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 Kwalif. | vs. Zarina Diyas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayo Hibi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Andrea Petkovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 Kwalif. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
26.07.21 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
10.07.21 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.21 Halve finale | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.21 Kwartfinale | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |