WEDSTRIJD
12.06.19 | 1e ronde | Anna Blinkova | Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | W100 Manchester | Grass |
STATISTIEKEN
Anna Blinkova | Tereza Smitkova | |
1e Service % | 31/48 (65%) | 41/60 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 24/41 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/60 (50%) | 17/48 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Blinkova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Blinkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Blinkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Blinkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Blinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Blinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Blinkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Blinkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Tereza Smitkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Blinkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Blinkova vs. Tereza Smitkova - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 1e ronde | Anna Blinkova | Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Manchester | Grass |
Anna Blinkova form & Tereza Smitkova form
Anna Blinkova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pegula | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-4, 4-6, 7-620 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 2-6, 5-1, Yulia Putintseva - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 7-62, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Lin Zhu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tereza Smitkova - laatste wedstrijden
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |