WEDSTRIJD
19.01.19 | Halve finale | Anna Bondar | Grace Min | 6-1, 6-1 | W25 Daytona | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Bondar | Grace Min | |
1e Service % | 29/48 (60%) | 32/41 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 3/9 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/41 (59%) | 15/48 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Bondar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Bondar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Grace Min | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Grace Min | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anna Bondar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Bondar vs. Grace Min - onderlinge wedstrijden
19.01.19 | Halve finale | Anna Bondar | Grace Min | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Daytona | Clay |
Anna Bondar form & Grace Min form
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Grace Min - laatste wedstrijden
W35 Wesley - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Alexa Noel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 7-67, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Jamie Loeb | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ann Li | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Jana Fett | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Melichar | 6-1, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Dominika Salkova | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 Kwalif. | vs. Mary Stoiana | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Hadley Doyle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |