WEDSTRIJD
22.03.16 | 1e ronde | Anna Bondar | Sherazad Reix | 4-6, 6-2, 7-65 | Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Bondar | Sherazad Reix | |
1e Service % | 83/108 (77%) | 78/108 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/83 (61%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/25 (28%) | 9/30 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/108 (48%) | 50/108 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/216 (51%) | 106/216 (49%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Bondar vs. Sherazad Reix - onderlinge wedstrijden
12.04.18 | 2e ronde | Sherazad Reix | Anna Bondar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Tunis | Clay |
22.03.16 | 1e ronde | Anna Bondar | Sherazad Reix | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
Anna Bondar form & Sherazad Reix form
Anna Bondar - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sherazad Reix - laatste wedstrijden
W60 Saint - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 1-2, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Les - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-2, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
09.04.19 1e ronde | vs. Alize Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
26.03.19 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 0-1, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-0, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.19 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 Kwalif. | vs. Victoria Allen | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.19 1e ronde | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
22.01.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - I. hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 2e ronde | vs. Pamela Montez | 0-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saguenay - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 4-6, 0-4, - Sherazad Reix - scratch | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
19.10.18 Kwartfinale | vs. Katie Volynets | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.18 2e ronde | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.18 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
05.10.18 Kwartfinale | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.18 2e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.18 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Clermont Ferrand - I. hard | ||||
28.09.18 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Julie Gervais | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |