WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Anna Danilina | Cindy Burger | 6-3, 6-3 | W25 Olimpia | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Danilina | Cindy Burger | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 35/64 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/31 (74%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Anna Danilina | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anna Danilina | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Cindy Burger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Cindy Burger | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Cindy Burger | |
Anna Danilina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Anna Danilina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Danilina | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Cindy Burger | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-3 | Cindy Burger | |
0-0 | ||
Anna Danilina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Danilina vs. Cindy Burger - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Anna Danilina | Cindy Burger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Olimpia | Clay |
Anna Danilina form & Cindy Burger form
Anna Danilina - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Kwartfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 2e ronde | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
18.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
10.06.22 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Cindy Burger - laatste wedstrijden
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | - Cindy Burger - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
18.09.20 Kwartfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.20 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
30.08.20 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.20 Halve finale | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 2e ronde | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Olimpia - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
19.01.20 Finale | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.20 Kwartfinale | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
25.10.19 Halve finale | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.19 Kwartfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.19 2e ronde | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |