WEDSTRIJD
03.07.18 | 1e ronde | Anna Danilina | Tereza Mihalikova | 6-0, 7-5 | Denain | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Danilina | Tereza Mihalikova | |
1e Service % | 45/71 (63%) | 23/56 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/45 (71%) | 9/23 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/56 (59%) | 27/71 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/127 (61%) | 50/127 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Danilina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Tereza Mihalikova | |
5-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Danilina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 40-A | ||
2-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-5 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Danilina vs. Tereza Mihalikova - onderlinge wedstrijden
03.07.18 | 1e ronde | Anna Danilina | Tereza Mihalikova | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Denain | Clay |
Anna Danilina form & Tereza Mihalikova form
Anna Danilina - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Kwartfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 2e ronde | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
18.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
10.06.22 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Tereza Mihalikova - laatste wedstrijden
Nanchang - Hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
22.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - scratch | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
02.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |