WEDSTRIJD
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anna Danilina | Varvara Flink | 2-6, 6-4, 6-4 | Dubai | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Danilina | Varvara Flink | |
1e Service % | 55/77 (71%) | 51/84 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/55 (62%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/84 (48%) | 33/77 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Danilina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Danilina | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Danilina | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Danilina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Danilina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Danilina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Danilina | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Danilina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Danilina vs. Varvara Flink - onderlinge wedstrijden
15.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Anna Danilina | Varvara Flink | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Dubai | Hard |
Anna Danilina form & Varvara Flink form
Anna Danilina - laatste wedstrijden
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Reus - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Astana - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Kwartfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 2e ronde | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Versmold - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
18.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
10.06.22 Kwartfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Varvara Flink - laatste wedstrijden
Tampico - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
Concord - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gdynia - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
15.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
10.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Hard | ||||
23.02.21 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |