WEDSTRIJD
21.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Anna Gabric | Fanny Stollar | 7-5, 7-64 | Stuttgart | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Gabric | Fanny Stollar | |
1e Service % | 53/70 (76%) | 48/91 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/53 (74%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/17 (35%) | 20/43 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/91 (41%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/161 (51%) | 79/161 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 8 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
2-3 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Gabric | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gabric | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Gabric | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Fanny Stollar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Gabric | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Gabric vs. Fanny Stollar - onderlinge wedstrijden
21.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Anna Gabric | Fanny Stollar | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Stuttgart | Clay |
Anna Gabric form & Fanny Stollar form
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Fanny Stollar - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |