WEDSTRIJD
02.07.18 | Kwalif. | Anna Gabric | Irina Ramialison | 5-7, 6-4, 6-2 | Aschaffenburg | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Gabric | Irina Ramialison | |
1e Service % | 65/98 (66%) | 62/110 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/65 (65%) | 38/62 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 20/48 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/110 (47%) | 40/98 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/208 (53%) | 98/208 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 30-40 | ||
2-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Gabric | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-4 | Irina Ramialison | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-5 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-5 | Irina Ramialison | |
5-6 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Irina Ramialison | |
0-3 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-4 | |
Anna Gabric | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Gabric | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Irina Ramialison | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Gabric vs. Irina Ramialison - onderlinge wedstrijden
02.07.18 | Kwalif. | Anna Gabric | Irina Ramialison | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Anna Gabric form & Irina Ramialison form
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Irina Ramialison - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |