WEDSTRIJD
17.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Anna Kalinskaya | Laura-Ioana Paar | 6-4, 7-63 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Kalinskaya | Laura-Ioana Paar | |
1e Service % | 54/81 (67%) | 55/75 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/54 (65%) | 32/55 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/75 (49%) | 34/81 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Kalinskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kalinskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kalinskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Kalinskaya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Kalinskaya | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Kalinskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Kalinskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kalinskaya | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kalinskaya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kalinskaya | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kalinskaya | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Laura-Ioana Paar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kalinskaya | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Kalinskaya vs. Laura-Ioana Paar - onderlinge wedstrijden
17.01.20 | 2e ronde van de kwal. | Anna Kalinskaya | Laura-Ioana Paar | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Anna Kalinskaya form & Laura-Ioana Paar form
Anna Kalinskaya - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 4e ronde | vs. Maria Sakkari | - | wedstrijd detail | |
23.03.24 3e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Xiyu Wang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Storm Hunter | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
24.01.24 Kwartfinale | vs. Qinwen Zheng | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 4e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-78, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Bernarda Pera | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 7-64, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Laura-Ioana Paar - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Poertschach - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - scratch | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.21 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.21 2e ronde | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.21 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
15.12.20 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
08.11.20 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
09.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
03.08.20 Kwalif. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
02.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |