WEDSTRIJD
27.04.19 | Halve finale | Anna Kubareva | Chanel Simmonds | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Kubareva | Chanel Simmonds | |
1e Service % | 45/55 (82%) | 32/47 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 10/32 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/47 (68%) | 25/55 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Chanel Simmonds | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Chanel Simmonds | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Chanel Simmonds | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Kubareva vs. Chanel Simmonds - onderlinge wedstrijden
27.04.19 | Halve finale | Anna Kubareva | Chanel Simmonds | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Anna Kubareva form & Chanel Simmonds form
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |
Chanel Simmonds - laatste wedstrijden
W15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
20.02.21 Halve finale | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.21 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.21 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.21 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.21 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.01.21 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail |