INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristiana Ferrando vs. Anna Kubareva - onderlinge wedstrijden
17.03.19 | Finale | Anna Kubareva | Cristiana Ferrando | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Cristiana Ferrando form & Anna Kubareva form
Cristiana Ferrando - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 7-5, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilli Tagger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | - | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Talia Neilson Gatenby | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.23 Finale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.23 Halve finale | vs. Nadine Keller | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Ya Hsin Lee | 7-5, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 6-3, 3-5, - Cristiana Ferrando - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 1-6, 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.05.22 Kwalif. | vs. Tara Moore | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Kania | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H La - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.22 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-76, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Polona Hercog | 1-4, - Cristiana Ferrando - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Linda Noskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 1-2, - Cristiana Ferrando - scratch | wedstrijd detail |
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |