INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Lohoff vs. Anna Kubareva - onderlinge wedstrijden
13.03.19 | 1e ronde | Anna Kubareva | Julia Lohoff | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Julia Lohoff form & Anna Kubareva form
Julia Lohoff - laatste wedstrijden
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | wedstrijd detail |
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |