WEDSTRIJD
13.07.18 | Halve finale | Anna Kubareva | Maryna Chernyshova | 6-2, 6-0 | Knokke | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Kubareva | Maryna Chernyshova | |
1e Service % | 32/47 (68%) | 29/45 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/32 (63%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/15 (40%) | 1/16 (6%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/45 (69%) | 21/47 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Maryna Chernyshova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Kubareva vs. Maryna Chernyshova - onderlinge wedstrijden
13.07.18 | Halve finale | Anna Kubareva | Maryna Chernyshova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Knokke | Clay |
Anna Kubareva form & Maryna Chernyshova form
Anna Kubareva - laatste wedstrijden
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 3e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 3e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - scratch | wedstrijd detail |
Maryna Chernyshova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |