WEDSTRIJD
23.06.19 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Fiona Ferro | 6-2, 6-2 | Eastbourne | Grass |
STATISTIEKEN
Anna-Lena Friedsam | Fiona Ferro | |
1e Service % | 31/45 (69%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/31 (84%) | 17/28 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/46 (50%) | 11/45 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Fiona Ferro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fiona Ferro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna-Lena Friedsam vs. Fiona Ferro - onderlinge wedstrijden
23.06.19 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Fiona Ferro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
Anna-Lena Friedsam form & Fiona Ferro form
Anna-Lena Friedsam - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Fiona Ferro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |