WEDSTRIJD
05.06.19 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Lea Boskovic | 6-4, 6-4 | Bol | Clay |
STATISTIEKEN
Anna-Lena Friedsam | Lea Boskovic | |
1e Service % | 43/57 (75%) | 60/83 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 32/60 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 13/23 (57%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/83 (46%) | 19/57 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna-Lena Friedsam | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna-Lena Friedsam | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna-Lena Friedsam | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna-Lena Friedsam | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna-Lena Friedsam vs. Lea Boskovic - onderlinge wedstrijden
05.06.19 | 1e ronde | Anna-Lena Friedsam | Lea Boskovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Bol | Clay |
Anna-Lena Friedsam form & Lea Boskovic form
Anna-Lena Friedsam - laatste wedstrijden
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Talia Gibson | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Trevisan | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Harriet Dart | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peyton Stearns | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lea Boskovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | Katie Swan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |