WEDSTRIJD
15.10.20 | 2e ronde | Anna Morgina | Noel Saidenova | 6-2, 7-65 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Morgina | Noel Saidenova | |
1e Service % | 48/85 (56%) | 30/78 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/37 (46%) | 21/48 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/78 (51%) | 36/85 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/163 (55%) | 74/163 (45%) |
Dubbele fouten | 10 | 10 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Morgina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Noel Saidenova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Morgina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Noel Saidenova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Morgina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Anna Morgina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Noel Saidenova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Noel Saidenova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Morgina vs. Noel Saidenova - onderlinge wedstrijden
22.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Anna Morgina | Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Moscow | I. hard |
21.10.20 | 1e ronde | Noel Saidenova | Anna Morgina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
15.10.20 | 2e ronde | Anna Morgina | Noel Saidenova | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anna Morgina form & Noel Saidenova form
Anna Morgina - laatste wedstrijden
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |
Noel Saidenova - laatste wedstrijden
W25 Orlando - Hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Aguiar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Fangran Tian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Maya Joint | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Carson Branstine | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Najah Dawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.22 Kwalif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.22 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Camila Romero | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Ana Karen Guadiana Campos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 5-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Karaganda - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 1-3, - Noel Saidenova - scratch | wedstrijd detail | |
26.10.21 Kwalif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aglaya Fedorova | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail |