WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Anna Powaska | Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
03.07.85, 38 Jaar
03.07.85, 38 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
09.04.00, 23 Jaar
09.04.00, 23 Jaar
Anna Powaska vs. Elizaveta Kuznetsova - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Anna Powaska | Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Anna Powaska form & Elizaveta Kuznetsova form
Anna Powaska - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Gabriela Duca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 0-6, 6-0, 18-16 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zere Iskakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 7-610, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Rumi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 7-5, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anna Arkadianou | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Stefanija Polischuk | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bianca Mihaila | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
28.06.10 1e ronde | vs. Federica Quercia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
01.11.04 1e ronde | vs. Isha Lakhani | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Torun - Clay | ||||
05.07.04 1e ronde | vs. Olga Lazarchuk | 0-3, - Anna Powaska - scratch | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
28.04.03 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Brozda | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Elizaveta Kuznetsova - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Elisabeth Lind | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Stockholm - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Malm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oslo - I. hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
13.10.19 Kwalif. | vs. Pia Brglez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Darya Gaifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zoi Meers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Powaska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Aminata Sall | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Vilena Petrova | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Maria Lota Kaul | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
09.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Kwalif. | vs. Giorgia Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Issler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |