WEDSTRIJD
03.10.19 | 2e ronde | Anna Pribylova | Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Pribylova | Daniella Dimitrova | |
1e Service % | 41/70 (59%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/41 (68%) | 10/27 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/29 (41%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/44 (68%) | 30/70 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/114 (61%) | 44/114 (39%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0 | ||
Anna Pribylova | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Pribylova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Daniella Dimitrova | |
0-0 | ||
Anna Pribylova | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anna Pribylova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Daniella Dimitrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
21.01.02, 22 Jaar
21.01.02, 22 Jaar
Anna Pribylova vs. Daniella Dimitrova - onderlinge wedstrijden
03.10.19 | 2e ronde | Anna Pribylova | Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
16.09.19 | Kwalif. | Daniella Dimitrova | Anna Pribylova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Anna Pribylova form & Daniella Dimitrova form
Anna Pribylova - laatste wedstrijden
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.07.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
05.10.19 Halve finale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.19 Kwartfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Rome - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Daniella Dimitrova - laatste wedstrijden
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 6-1, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marina De Diego Quinones | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Shatoo Mohamad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Gabriela Duca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
03.02.20 Kwalif. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Anna Pribylova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Lana Sipek | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Oceane Babel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Anna Pribylova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Ipek Oz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palmanova - Clay | ||||
20.02.18 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.18 Kwalif. | vs. Ella Taylor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Compson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
15.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Guglielminotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.18 Kwalif. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Benicarlo - Clay | ||||
13.11.17 Kwalif. | vs. Snehadevi S Reddy | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sozopol - Hard | ||||
05.10.17 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |