WEDSTRIJD
11.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Anna Shepita | Marcela Bueno | 0-6, 6-3, 6-4 | Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
25.03.96, 28 Jaar
25.03.96, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
09.10.88, 35 Jaar
27028 $
09.10.88, 35 Jaar
27028 $
Anna Shepita vs. Marcela Bueno - onderlinge wedstrijden
11.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Anna Shepita | Marcela Bueno | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Castellon | Clay |
Anna Shepita form & Marcela Bueno form
Anna Shepita - laatste wedstrijden
Nules - Clay | ||||
21.11.18 1e ronde | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Villanueva Forner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Falceto Font | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marbella - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Megi Khmiadashvili | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
11.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
04.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
27.11.17 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ricany - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Flaminia Maria Valci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Payola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manacor - Clay | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Puig Caballero | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Casablanca - Clay | ||||
19.12.16 Kwalif. | vs. Arlinda Rushiti | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Khiri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Casablanca - Clay | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Loudili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.16 Kwalif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Getxo - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.16 Kwalif. | vs. Sofia Blanco Andrade | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Navarro Rodriguez | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
23.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monzon - Hard | ||||
10.05.16 1e ronde | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Merino Almale | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.16 Kwalif. | vs. Alba Cortina Pou | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.01.16 2e ronde van de kwal. | vs. Danai Petroula | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Gisonna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melilla - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Marcela Bueno - laatste wedstrijden
W15 Bogota - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.09.19 Kwalif. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guayaquil - Clay | ||||
18.04.19 2e ronde | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Campinas - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sao - Clay | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
21.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vinaros - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lousada - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 Kwalif. | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |