WEDSTRIJD
28.10.20 | 1e ronde | Anna Siskova | Emma Davis | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Anna Siskova | Emma Davis | |
1e Service % | 19/46 (41%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/19 (63%) | 11/25 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/27 (59%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/47 (64%) | 18/46 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Emma Davis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Emma Davis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Siskova vs. Emma Davis - onderlinge wedstrijden
12.02.21 | Kwartfinale | Emma Davis | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
28.10.20 | 1e ronde | Anna Siskova | Emma Davis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Anna Siskova form & Emma Davis form
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Emma Davis - laatste wedstrijden
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Kent | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 7-69, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 7-63, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jamilah Snells | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |