WEDSTRIJD
02.08.19 | Kwartfinale | Anna Turati | Oana Gavrila | 7-64, 2-0, - scratch | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Anna Turati | Oana Gavrila | |
1e Service % | 52/77 (68%) | 34/49 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/52 (50%) | 13/34 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 9/15 (60%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/49 (55%) | 36/77 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/126 (54%) | 58/126 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Turati | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
1-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Anna Turati | 2-3 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Turati | 3-4 | |
0-0 | ||
Anna Turati | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-5 | Oana Gavrila | |
0-0 | ||
Anna Turati | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Oana Gavrila | |
0-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Anna Turati | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Anna Turati vs. Oana Gavrila - onderlinge wedstrijden
02.08.19 | Kwartfinale | Anna Turati | Oana Gavrila | 7-64, 2-0, Oana Gavrila - scratch | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Anna Turati form & Oana Gavrila form
Anna Turati - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ada Kumru | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sofiya Volkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vittoria Paganetti | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail |
Oana Gavrila - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |